Banabak - Fırsatları Yakala

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 90.9 MB
  • Version 1.0.15
  • Dil Türkçe
  • Firma Procter & Gamble Productions
Fırsat dünyasını avuçlarınızın içerisine getiren Banabak mobil uygulaması Android mobil cihazınızda.

Göz ardı edilen, duyulmayan bir çok fırsatı kaçırmamak için Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Banabak mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz. Özellikle gençlere yönelik çalışmalar gerçekleştiren Banabak uygulaması sayesinde paranız cebinizde kalacaktır. . P&G markalarının ve diğer program ortaklarının çok cazip avantajları bu uygulamada var olup kullanıcılarına özel anlar yaşatacaktır. 

Banabak fırsatlarıyla paranın satın alabileceği şeylere daha azını ödeyerek ulaşabilmek adına mobil cihazınızdan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda paranın satın alamayacağı tecrübeleri de yaşayabilirsiniz. Siz de Banabak'ı indirin ve fırsat dünyasından herkes gibi sizde faydalanın. Haberiniz olmayan bir çok alanda indirin  ya da hediye içerikleri değerlendirebilirsiniz. Uygulamaya sahipseniz herhangi bir marketten yapılan alışverişlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Fişlerinizi atmayın, fişin fotoğrafını çekip hediyeleri kazanmanın tadını çıkartın. Foto yarışma, sosyal medya paylaşım, video izleme gibi ödüller ile cep telefonunuzda eğlencenize bakın. Banabak uygulamasından vakit geçirdikçe daha da kazanmaya devam edeceksiniz. Size mobil cihazınızı daha verimli hale getirin ve çeşitli fırsatları kaçırmadan yakalayın. 

Daha Fazla Göster
Banabak - Fırsatları Yakala indir
DİĞER SÜRÜMLER